Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

7.5.2016 - 9.5.2016

Divadelní soubor Squadra Sua vystoupí ve Švédsku

Divadelní soubor Squadra Sua představí svůj um ve Stockholmu a okolí. Na domovské scéně kultovního švédského divadla teater Sláva, Tonsalen v Huddinge uvede soubor představení pro děti Bomberos a představení Handicops určené pro dospělé diváky. Program je doplněn divadelními dílnami pro odbornou veřejnost. Sobor rovněž vystoupí na Dni Evropy 9.5., který na náměstí Mosebacke Torg pořádá Zastoupení Evropské komise ve spolupráci s velvyslanectvími a kulturními instituty.

Program představení:

7. května od 19 hod., Tonsalen, Huddinge: Handicops

8. května od 14 hod., Tonsalen, Huddinge: Bomberos

9. května od 11:30 hod., Mosebacke Torg: krátké skeče

 

Divadelní soubor Squadra Sua vznikl v roce 2003 a věnuje se krátkým výstupům na festivalech na domácí půdě i  v zahraničí. Členy souboru jsou Roman Horák,  Robert Janč a Lukáš Houdek, kteří vystupují jako klauni, mimové a herci a angažují se také jako zdravotní klauni. Od dob vystupování na známém pražském festiválku Jsem spokojenej… vystupuje s takzvanými miniaturami – skeči nebo divadelními kousky na určité téma.

Squadra Sua se věnuje také vzdělávání. Členové souboru vedou workshopy na téma klaunství a fyzického divadla v Česku i v zahraničí. 

Více na webových stránkách Squadra Sua. 

 

Místo konání:

Tonsalen, Huddinge och Mosebacke torg, Stockholm

Datum:

Od: 7.5.2016
Do: 9.5.2016

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala