Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

28.9.2020 - 4.10.2020

Mezinárodní festival vědy v Göteborgu 2020

Letošní ročník populárního Vetenskap festival, neboli Festival vědy v Göteborgu byl přesunut do digitální podoby na podzimní měsíce z důvodu turbulentního vývoje pandemie na počátku tohoto roku. Oficiálním datem festivalu se stal termín 28 září - 4. říjen.

V rámci této události je nám milou povinností představit české zastoupení v podobě mladého a talentovaného představitele české vědy, Miroslava Peřiny. S jeho originálními vědecko populárními přednáškami jste již měli možnost se setkat během naší předchozí spolupráce v jarních měsících. Pokračování a prohloubení Miroslava blízkému tématu máte možnost shlédnout z pohodlí vašeho křesla prostřednictvím digitálního studia göteborského festivalu.

V sobotu 3. října se můžete těšit na webinář na téma HEALING CRYSTALS AND ELECTRON MOTION v 11 hod. Miroslav Vás v něm zavede do světa tajemných krystalů a jejich speciálních léčivých schopností v oblasti boji se zákeřnými onemocněními.

Ve druhém vstupu s názvem SCIENCE AND DRAGONS – FIRE AND MOTION nám Miroslav  prozradí více o jeho oblíbeném tématu života mýtických draků a jejich významu pro vědu. Přednáška bude vysílána živě v 17:00, taktéž 3. října.

Více informací o Mezinárodním festivalu vědy, včetně programu a promítacích časů naleznete na oficiálních stránkách:  https://vetenskapsfestivalen.se/hem

 

 

Místo konání:
ONLINE
Datum:

Od: 28.9.2020
Do: 4.10.2020

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala