Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

24.9.2020 - 27.9.2020

Knižní festival v Göteborgu 2020

Pojďte s námi s ČC Stockholm na největší knižní veletrh v Göteborgu. Poprvé máte možnost navštívit akci zdarma, a to díky online prostředí!

Letošní ročník knižního veletrhu je pro organizátory, ale i účastníky díky novému online formátu velkou výzvou. Poprvé si z pohodlí svého domova můžete pustit bohatý program veletrhu, který přinese více než 100 kvalitních seminářů vysílaných živě ze studií z různých míst. ČC Stockholm ve svém programu nabídne prezentaci mladého, talentovaného spisovatele Marka Šindelky, který se nebojí ve svých dílech reflektovat aktuální problémy společnosti. Marek Šindelka byl za svoji práci několikrát oceněn, a to Cenou Jiřího Ortena za rok 2006 a současně je držitelem ceny Magnesia Litera za prózu. U této příležitosti bude na veletrhu představen jeho dlouho očekávaný román „Únava materiálu“, který byl vůbec poprvé vydán ve švédštině. 

Připojte se společně s ČC Stockholm k této jedinečné události z online prostředí největšího knižního veletrhu ve Skandinávii! Celý program knižního veletrhu bude divákům dostupný ke zhlédnutí zdarma.

Vzhledem k současným podmínkám souvisejících s COVID-19 nelze předem potvrdit, zda Marek Šindelka bude také osobně přítomen na knižním veletrhu. Současně vás tímto žádáme, abyste aktuální informace ohledně průběhu knižního veletrhu sledovali průběžně na oficiálních stránkách GBG Book Fair 2020.

KDY? 24.září 2020 od 16:20 do 16:40 hod.

KDE? ONLINE viz Autorská přednáška Marka Šindelky 

  ONLINE STREAMING NA FB GLOBALA TORGET

Za spolupráci na překladu a vydání děkujeme vydavatelství Rámus a MK ČR.

Zdroj: https://en.mareksindelka.com/about/

https://bokmassan.se/   

Místo konání:
ONLINE
Datum:

Od: 24.9.2020
Do: 27.9.2020

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala