Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

14.10.2014 17:30

Filmový klub: Vrásky z lásky

České centrum ve Stockholmu vás spolu s Velvyslanectvím České republiky srdečně zve na promítání českého filmu Vrásky z lásky (2011, režie: Jiří Strach). Promítání filmu v českém znění s anglickými titulky se uskuteční v úterý 14. října 2014 v prostorách Českého centra na Villagatan 21.

 

Vzhledem k omezeným kapacitám prostor Českého centra prosíme potvrďte svoji účast na adrese consulate.stockholm@mzv.cz nebo na telefonu 08 - 44 04 212.

Vrásky z lásky 

 Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která nemíní nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud. Díky Janě se Ota vydává na napínavou road-movie, na jakou by si možná ani v mladším věku netroufl. A je to právě tohle důležité setkání, které oba utvrdí v poznání, že nejhorší, co může člověk udělat - je všechno vzdát!


 

Místo konání:

Villagatan 21
114 32 Stockholm
Švédsko

Datum:

14.10.2014 17:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala