Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

24.11.2018 16:30 - 18:30

Vánoční burza nápadů

Nakoukněte pod pokličku práce Českého centra ve Stockholmu! Organizujeme několik desítek kulturních akcí, ať už pro odbornou, tak širokou veřejnost. Nosíte v hlavě nápad na nějaký projekt? Ať už jde o výstavu, diskuzi, koncert, nebo něco jiného? Pokud je hlavní myšlenkou propagace české kultury v zahraničí, rádi váš nápad vyslechneme.

16:30 – 17:30 PECHA KUCHA BY CZECH CENTRES

Stavte se u nás, v tomhle předvánočním čase, ať se lépe poznáme. Zuzka Kabelková, ředitelka ČC Stockholm a Jitka Pánek Jurková, ředitelka ČC z Bruselu vám přiblíží, jak vypadá jejich běžnádenní rutina, jak přesně pracujeme na prezentování české kultury v zahraničí a ukázat, jaký dosah měly akce Českých center v roce 2018.

17:30 – 18:30 STAŇTE SE SOUČÁSTÍ HLAVNÍHO TÉMATU PRO PŘÍŠTÍ ROK: FREEDOM

Jsme rádi, že od vás dostáváme řadu podnětů pro naše směřování. Dodávají nám inspiraci a motivaci - protože buďme k sobě upřímní, v týmu dvou lidí je těžké pochytit úplně vše - ačkoliv děláme maximum :-)

Teď se s vámi chceme potkat osobně. Staňte se součástí našeho roku SVOBODY. 

Vstup je volný, ale prostor je bohužel omezený. Zarezervujte si svoje místo na stockholm@czech.cz a počkejte na potvrzení. 

Dostanete prostor maximálně 8 minut k prezentaci jakékoliv myšlenky, která může zazářit jako součást mise Českého centra. Mluvte, tancujte, zpívejte, přineste prezentaci v PowerPointu - to je jen na vás. 

 

Místo konání:

Slottsbacken 8
111 30 Stockholm
Švédsko

Datum:

24.11.2018 16:30 - 18:30

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala